Haber

Tüm senaryolar başarısız oldu! Kylian Mbappe’den geleceği için resmi açıklama

Paris Saint-Germain’in yıldızı Kylian Mbappe, İtalyan basınına verdiği röportajda geleceği hakkında net konuştu.

“Satılmak ya da Real Madrid’e gitmek istemedim. Sadece sözleşmede belirtilen ek yılı etkinleştirmek istemediğini söyledim. PSG ile bir uzatma hakkında hiç konuşmadık, ama mutluyum. Gelecek dönem burada kalın” dedi Fransız yıldız. .

Mbappe, “Benim gibi en üst seviyede mücadele eden bir oyuncunun hedefi tüm şampiyonlukları kazanmaktır. Er ya da geç ödeyeceğimiz eksikliklerimiz olduğunu biliyorduk. Her dönem yaptığımız hatalardan ders çıkarmalıyız. Her seferinde tekrar etmeyin. Bunlar boş sözler değil. Ama şahsen, son birkaç kelime. “Yıllardır kendimi yüksek seviyede tuttum. Her zaman zirvede kalmak için ilerlemeye devam etmek istiyorum.”

Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak istediğini söyleyen Mbappe, “Herkes Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak ister ama sürekli talepkar olmak zorundasınız, aksi halde size hiçbir şeyin önceden yazılmadığını hatırlatacak bir takım her zaman vardır. Çok az kişi düşündü.” Inter’in finale kalabileceğini ama sonunda kazanmaya çok yakın olduklarını, “Diğerlerinden daha iyi olmak için çok çalışmalısın.”

gurunajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu