Haber

Motosiklet kazasında trajik bir şekilde hayatını kaybeden genç hakkında yapılan iğrenç yorumlar bizi insanlığımızdan utandırdı.

Konya’nın Seydişehir ilçesinde dün (19 Kasım Pazar) öğle saatlerinde meydana gelen feci kazada, yarış motorunun kontrolden çıkıp devrilme sonucu refüjdeki ağaca çarpması sonucu sürücü hayatını kaybetti. Konuyla ilgili sosyal medyada yapılan çirkin yorumlar bize ‘Vazgeç’ dedirtti.

Kaynak:https://twitter.com/mruzgardelen/stat…

Geçtiğimiz hafta sonu Konya’da meydana gelen korkunç motosiklet kazası haberi duyanları şok etti. Konya’nın Seydişehir ilçesinde yarış motoru kontrolden çıkıp devrildi ve refüjdeki ağaca çarptı.

Sürüklenen motorla sürücünün 100 metre ilerisinde durabileceği belirtildi. Çarpmanın şiddetiyle motosiklet sürücüsü Buğra Sayın’ın hayatını kaybettiği bildirildi. Dikkat çeken detaylardan biri de kazada cesedin fiziki bütünlüğünün zarar görmesiydi.

Ancak ölümden daha kötü bir şey oldu. Bilinçli bireyler kazayla ilgili sosyal medyada korkunç yorumlar yapmaya başladı.

Hayatını kaybeden şahsın olay yeri görüntüleri yayınlanmasa da bir sosyal medya kullanıcısı, görüntüleri “Isparta pasif” diyen bir grupta bulmuş gibi paylaştı.

Takipçilerden gelen uygunsuz yorumlar ve kullanıcının devam ettirdiği ahlak dışı sözler herkesi şok etti.

Hayatını kaybeden gence saygı duymayan ve ailesi için acımadan konuşan bu hesap, “Siparişimin nerede olduğunu merak ediyorum” gibi yorumlar yaptı.

Kendisine tepki gösterenlerle de dalga geçti.

Kaldırımda yatan vefat eden gencin görüntülerini paylaşarak, “Sanırım biraz deli gibi yalan söylüyor” yazdılar.

Utanç bununla da bitmedi…

“@mruzgardelen” isimli hesap, kaza ve hayatını kaybeden gençle ilgili uygunsuz yorumlar yapan kişileri birbiri ardına paylaştı.

“Kimleri takip ettiğini, kimlerle arkadaş olduğunu herkes görebilsin ve merhum kardeşimizin ailesine ulaşabilsin diye paylaşıyorum” dedi.

??

??

??

??

??

??

??

Konuyla ilgili tüm yazışmaları topladıktan sonra ölen gencin ailesi hukuki yola başvurdu.

Buğra Sayın hakkında hoş olmayan yorumlar yapan ve olay yerinden sahneleri paylaşan bu hesap, aynı zamanda aileyle görüşerek özür dilediğini de duyurdu.

kirikhan-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu