Haber

Hakkari Valisi Ali Çelik Vatandaşın Davetine Uymayarak Çay İçti

Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Yardımcısı Ali Çelik, kafede çay içip birlikte çay içen vatandaşların davetini kabul etmedi.

Hakkari’ye geldiği günden bu yana merkez, ilçe, belde, köy, mezra ve üs bölgelerini ziyaret etmeye devam eden Vali Ali Çelik, verilecek hizmetleri yerinde inceleyerek fırsat buldukça vatandaşlarla bir araya gelerek halkın görüşlerini dinliyor. onların istekleri. Bulak İlçesi Mukaddes Akar Caddesi’nde yapılacak yeni yolda incelemelerde bulunan Vali Ali Çelik, yıllardır açılmayan yolun bir an önce açılması için bölgede incelemelerde bulundu. İmar planını inceleyen Vali Çelik, arazi sahiplerinin talebi üzerine yolun açılması yönünde talimat verdi. Vali Çelik, “Bu cadde yolu yıllardır açılmadı. Siz burada yaşıyorsunuz. Yol açılırsa Hakkari’ye yakışan bir yol olsun. Arsa sahiplerinin rızasıyla buraya güzel bir yol açalım. Vatandaşların dualarını alabilmemiz için.”

“Vali Çelik podyumda vatandaşlarla çay içti”

Caddede inceleme yapan Vali Ali Çelik ve beraberindekiler, kafede oturan vatandaşları çay içmeye davet etti. Vali Çelik, vatandaşların daveti üzerine çevresinde toplanan vatandaşlarla çay içip sohbet ederken, vatandaşların taleplerini de dinledi. Valiyle aynı masada çay içmenin mutluluğunu yaşayan vatandaşlar, “Valimiz halkın valisidir, her zaman halkla iletişim halindedir. Davetimizi kabul etmedi ve bizimle aynı kürsüye oturdu, çay içti” dedi. Yanımızda oturan birçok kişi de çay içip, valimizle sohbet etme keyfini yaşadı.” – HAKKARI

guroymak-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu