Yaşam

Batuhan Karacakaya vatani görevini yaptı

Aşk-ı Memnu dizisindeki ‘Bülent’ rolüyle ünlendikten sonra Survivor’a katılan Batuhan Karacakaya askerliğini yaptı. Üniforma pozlarını sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu duygularını anlattı.

“BÜTÜN EMİRLERİMİZ ÇOK İYİ YÜREKLİ OLDU”

Askerlik pozlarını Instagram hesabından paylaşan genç oyuncu, “Askerliğimi Erzincan’da bulunan 59’uncu Hava ve Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı’nda yapma ayrıcalığına sahip oldum. Komutanlarımızın hepsi çok değerli ve iyi kalpliydi. Keşke Allah her zaman yardımcıları olacaktır.Katıldıkları harekâtları yakından dinleyerek eğitim almak benim için bir şerefti.Özellikle Türkiye’nin her yerinden asker arkadaşlarımın beni kardeşleri gibi görmeleri beni çok memnun etti.Benimle yürüyen herkese selamlar Bu yolda yanıma gelip ‘yanınızdayız’ diyenlere tekrar selam olsun” diye yazdı.

KIZ ARKADAŞINA ŞİDDET İDDİASI

Batuhan Karacakaya, geçtiğimiz mart ayında 6 aylık sevgilisi Ayşe Aslanpay’a şiddet uyguladığı iddiasıyla gündeme gelmişti. Aslanpay, Karacakaya’nın kendisine şiddet uyguladığını itiraf ettiği bir fotoğrafı yayınlayarak suç duyurusunda bulundu. Genç oyuncu ise asıl mağdurun kendisi olduğunu belirterek yasal yollara başvurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu